• Hakan Tuz İmalatı Cihanbeyli Konya Türkiye; Tuz, Tablet Tuz, Yemeklik Tuz, Gıda Tuzu, Sanayi Tuzu, Deri Tuzu, Arıtma Tuz

Tablet Tuzu Çuval 25Kg

HAKAN Tuz; tuz tabletleri, tutarlılık, saflık ve kalite sağlamak için ince tuzun dikkatle kontrol edilen koşullar altında yüksek preslenmesiyle oluşturulur. 

Tuz tabletlerimiz sert sıkıştırılmış, tozsuz ve iyi silindir (yuvarlak) şekillidir ve bir tuzlu su çözeltisi oluşturmak için yavaşça çözülür.

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz, tuz pazarının tüm segmentlerindeki müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Evsel ve ticari su yumuşatıcı yumuşatıcılarda iyon değiştiricilerin rejenerasyonunun kullanımı için mükemmeldir. 

Havuz tuzu, havuz suyunun pH dengesini sağlamak, suyun temizliğini ve hijyenini korumak için kullanılan bir tuzdur. Havuz tuzları, deniz tuzlarına benzer şekilde doğal mineraller içerir ve çeşitli havuz sistemlerinde kullanılabilir. Havuz tuzu, suya eklenerek elektroliz ile tuzun sodyum hipoklorit ve hidrojen gazına ayrılmasıyla havuz suyunda doğal bir dezenfektan olan hipoklorit üretir. Bu şekilde, havuz suyu dezenfekte edilir ve temiz tutulur. Havuz tuzu kullanımı, klor tabletleri veya sıvı klor gibi diğer klorlama yöntemlerine göre daha ekonomik ve kolaydır. Ayrıca, havuz tuzunun daha yumuşak bir etkisi vardır, bu da cilt ve gözlere daha az tahriş yapar.

Hakan Tuz

   
Ambalaj Çuval
Ağırlığı 25kg
İyot Yok
Türü Tablet

Dosyalarımız

Telegram
WhatsApp